blackout_white_pfp102018-09-24T18:16:23+00:00

Tkanina zaciemniająca Blackout – Color : White PFP 10

Dostępna w szerokościach : 150 cm

Cechy produktu :

  • bardzo dobre zaciemnienie pomieszczeń
  • wyciszenie
  • bariera termiczna
  • miękkie i miłe w dotyku

Idealny do sypialni i do stylowych wnętrz. Tkaniny specjalistyczne Blackout nadają się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.

Zaletą wszystkich tkanin typu BLACKOUT jest fakt, że są miłe i miękkie w dotyku, co sprawia, że bardzo naturalnie prezentują się na zasłonach i roletach.

Pozwalają na bardzo dobre zaciemnienie pomieszczenia, dzięki temu możemy doskonale wypocząć nie tylko w nocy ale również w dowolnej wolnej chwili w trakcie dnia. Jako tkanina specjalistyczna stosowane są również do zaciemniania pomieszczeń takich jak sale projekcyjne itp.

Wystrój sali weselnej – tkaniny zaciemniające.

 Tkaniny zaciemniające zaczynają być standardowym wyposażeniem sali bankietowych. Wesela, śluby i inne uroczystości to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Duża impreza dla rodziny i przyjaciół wymaga bardzo wielu przygotowań. Klienci wynajmujący salę porównują nie tylko ceny, ale również jej wyposażenie. Wystrój sali weselnej powinien tworzyć pozytywną atmosferę. Musi być elegancki i jednocześnie nienachalny. Ślubne elementy dekoracyjne występują zazwyczaj w kolorach kojarzących się ze spokojem, czystością uczucia, miłością i namiętnością. Tkaniny zaciemniające użyte w formie zasłon są ciekawym i funkcjonalnym elementem wystroju wnętrza.

Tkaniny Blackout i Dimout, dostępne w naszej ofercie, to produkty najwyższej jakości. Są miłe w dotyku, nie gniotą się. Tkaniny zaciemniające są złożone z kilku warstw. Dodatkowo mają specjalną strukturę włókien. Dzięki dodatkowej warstwie wewnętrznej posiadają unikalne właściwości zaciemniające i są trudnopalne.

Estetyka i nastrój – tkaniny zaciemniające.

Tkaniny zaciemniające, pomimo swoich technicznych właściwości, wyglądają estetycznie i elegancko. Dekoracje wykonane z tych tkanin mają wiele zastosowań. Ze względu na cechy tkaniny oczywistym zastosowaniem jest przesłanianie okien. Dodatkowo tkaniny zaciemniające mogą być podwieszany przy suficie lub dzielić pomieszczenie na określone strefy. Blackout i Dimout to tkaniny, które zatrzymują dopływ promieni świetlnych do pomieszczenia. Umieszczenie tego typu zasłon w oknach zapewnia gościom dużo prywatności. Przypadkowi przechodnie lub pracownicy nie będą mogli zajrzeć przez okna Sali bankietowej. Posiadanie tkanin zaciemniających to duży komfort.

Bezpieczeństwo gości weselnych – tkaniny trudnopalne.

Tkaniny trudnopalne to obowiązkowe elementy miejsc, w których przebywa dużo osób. Trudnopalność tkanin zaciemniających wpływa, na bezpieczeństwo gości. Tkaniny Blackout z atestem trudnopalności w wysokiej temperaturze zachowują się inaczej niż pozostałe materiały. Ich włókna roztapiają się zamiast płonąć.

Tkaniny zaciemniające w Sali bankietowej spełniają dodatkowe funkcje.

Wesela i imprezy nie odbędą się bez muzyki. Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout spełniają dwie dodatkowe funkcje, które doceni każdy właściciel Sali bankietowej. Dzięki swej dużej gramaturze blokują one uciekające ciepło lub zimno tworząc barierę termiczną. Wystarczy zasłonić otwarte okno lub drzwi. Dodatkowo tkanina zaciemniająca posiada również właściwości akustyczne i jest stosowana do wyciszania pogłosu w dużych pomieszczeniach.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielmy Państwu wszelkiej potrzebnej pomocy w doborze materiałów. Wyślemy darmowe próbki. Szybko zrealizujemy zamówienie. Zadzwoń lub napisz teraz!