Tkaniny Blackout grey2202018-04-15T12:11:55+00:00

Tkanina zaciemniająca Blackout – Kolor: Grey 220

Dostępna w szerokościach: 150 cm 300 cm

Tkanina występuje w dwóch wariantach: standardowa i z atestem gwarantującym jej trudnopalność.

Cechy materiału:

  • nie przepuszcza światła – doskonały do zaciemniania pomieszczeń;
  • tworzy barierę dźwiękową – wyciszenie pomieszczeń;
  • tworzy barierę termiczną – izoluje chłód od np. okien i wyrównuje temperaturę w pomieszczeniu;
  • jest przyjemny w dotyku;
  • dobrze się układa.

Zasłony dla Hoteli – tkaniny zaciemniające Blackout

Tkaniny zaciemniające Blackout mają swoje zastosowanie w branży hotelarskiej. Hotel to szczególne miejsce, w którym każdy Klient powinien poczuć się, co najmniej tak dobrze, jak we własnym domu. Jednocześnie hotele spełniają rolę centrów konferencyjnych. Są wyposażone w sale wykładowe i inne pomieszczenia specjalistyczne odpowiadające potrzebom Klientów. Niedawno w sprzedaży pojawiły się dedykowane dla hoteli tkaniny typu Blackout, które spełniają wysokie wymagania techniczne. Są to tkaniny bardzo uniwersalne i bezpieczne, dzięki czemu mają szereg zastosowań:

  • Tkaniny Blackout zastosowane w pokojach hotelowych podnoszą znacznie komfort wypoczynku Gości hotelowych. Dzięki unikalnej strukturze zaciemniają one sypialnie, wyciszają pomieszczenia i jednocześnie zapewniają barierę termiczną na oknach. Posiadają atesty bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
  • Zastosowanie tkaniny  Blackout w salach konferencyjnych i wykładowych daje możliwość doskonałego zaciemnienia pomieszczeń, w których wyświetlane są filmy lub prezentacje multimedialne. Docenią to szczególnie Firmy organizujące w hotelu konferencje dla dużych grup.
  • Wejście do Hotelu, w którym nie można założyć kurtyn powietrznych powinno być osłonięte przed wiatrem i zimnym lub ciepłym powietrzem. Tkanina Blackout posiada trzy warstwy i dzięki swojej unikalnej strukturze jest doskonałym izolatorem termicznym. Jednocześnie ma estetyczny wygląd jest lekka i doskonale się układa.
  • Zastosowanie tkaniny Blackout w kuchni pozwala na zachowanie zapachów jedzenia w obrębie pomieszczeń technicznych. Goście hotelowej restauracji dzięki temu nie są narażani na niepożądane zapachy. Dodatkowo tkanina występuje w wersji z atestem o trudnopalności, co podnosi bezpieczeństwo jej użytkowania.
  • Jeśli w Hotelu znajduje się kącik, w którym szaleją dzieci, można użyć tkanin zaciemniających Blackout do wyciszenia pomieszczenia, aby nie zakłócać spokojnego wypoczynku innym gościom.

Jak widać zastosowanie tkanin Blackout jest bardzo szerokie. Właściwie są one dobrym rozwiązaniem w każdym pomieszczeniu hotelowym gdzie pełnią różnorodne funkcje.