• Tkaniny zaciemniające balckout brown187

Tkanina zaciemniająca Blackout – Color: Brown 187

Tkanina zaciemniająca Blackout dostępna w szerokościach: 150 cm, 300 cm

Atesty : Dostępna w wersji z atestem poświadczającym trudno-palność.

Cechy produktu :

  • bardzo dobre zaciemnienie pomieszczeń
  • wyciszenie
  • bariera termiczna
  • miękkie i miłe w dotyku

Idealny do sypialni i do stylowych wnętrz. Tkaniny specjalistyczne Blackout nadają się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.

Dodatkową zaletą tkanin BLACKOUT jest fakt, że są one miłe i miękkie w dotyku. Dzięki temu naturalnie prezentują się jako zasłony lub rolety okienne.

Pozwalają na bardzo dobre zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki temu możemy doskonale wypocząć nie tylko w nocy ale również w dowolnej wolnej chwili w trakcie dnia. Jako tkanina specjalistyczna stosowane są również do zaciemniania pomieszczeń takich jak sale projekcyjne itp.

Zobacz też inne kolory tkaniny blackout

Tkaniny zaciemniające. Najlepsze tkaniny na zasłony do biura?

Zasłony z tkanin zaciemniających mogą stworzyć w biurze przytulny klimat, poprawić wygląd pomieszczenia. Oprócz dobrych cech wizualnych tkaniny zaciemniające posiadają dodatkowe zalety, które podnoszą ich użyteczności. Zmniejszenie kosztów ogrzewania w firmie? Zaciemnienie i wygłuszenie pomieszczenia? Zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się ognia w razie pożaru? Tylko dzięki specjalnej tkaninie? Tak, teraz to możliwe! Dzięki naszym tkaninom Blackout i Dimout poczują się Państwo dobrze i bezpiecznie w miejscu pracy.

Problemy z koncentracją? Wykorzystaj tkaniny zaciemniające Blackout lub Dimout.

Tkaniny zaciemniające przydadzą się, gdy w biurze zamontowany jest projektor. Koniec z prześwietlonymi prezentacjami i filmami oraz słońcem rażącym w oczy! Tkaniny zaciemniające blackout składają się z trzech warstw materiału. Środkowa z nich jest całkowicie czarna i pochłania większość światła. Zasłony zaciemniające mają też zbawienny wpływ na oczy w trakcie codziennej pracy. Osoby spędzające czas przy komputerze nie męczą wzroku, ponieważ kiedy pomieszczenie jest zaciemnione to od ekranów nie odbijają się promienie słoneczne. Dla zwolenników lekkiego zaciemnienia polecamy tkaniny zaciemniające Dimout. Oferowany przez nie stopień zaciemnienia jest nieco mniejszy niż w przypadku tkanin Blackout.  Specjalistyczna tkanina zaciemniająca Dimout ma podobną funkcjonalność co Blackout, ale wpuszcza do pomieszczenia trochę więcej słońca. W biurze trzeba móc się w pełni skupić. Przy zawodach wymagających ciągłej uwagi i dbałości o szczegóły potrzebna jest cisza oraz spokój. Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout gwarantują również izolację akustyczną.

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu i klimatyzacji? Tkaniny zaciemniające Blackout.

Każdy przedsiębiorca zwraca uwagę na koszty prowadzenia działalności. Firma Ruflex jako bezpośredni importer tkanin oferuje Państwu bardzo proste rozwiązanie. Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout to rozwiązanie pasywne pozwalające w prosty sposób zwiększyć oszczędności. Zasłony wykonane z tkanin zaciemniających zapewnią izolację termiczną okien w biurze. W zimowe dni chłód od szyb zostanie odizolowany od pomieszczenia, dodatkowo ciepłe powietrze nie będzie już uciekać na zewnątrz. Latem pomieszczenia będą się mniej nagrzewać podnosząc skuteczność klimatyzacji.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe w firmie? Zobacz jak działają tkaniny zaciemniające trudnoplane z atestem.

Zaciemniająca tkanina trudnopalna znacznie zwiększa bezpieczeństwo każdego pomieszczenia. Zasłony z tkanin trudnopalnych zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia. Mikrocząsteczki tych tkanin technicznych nie płoną w wysokiej temperaturze, ponieważ zaczynają się topić, a przy tym nie produkują szkodliwych substancji lotnych. Dzięki temu nie podsycają dodatkowo ewentualnego pożaru. Trudnopalność to ważna zaleta elementów umieszczonych nie tylko w biurze, ale i w każdej przestrzeni publicznej.

Tkaniny zaciemniające z certyfikatem.

Tkaniny Blackout i Dimout sprowadzane przez firmę Ruflex posiadają certyfikaty OEKO-TEX. Oznacza to, że były poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym. Analiza dotyczyła wpływu materiału na ludzkie ciało, m.in. czy mogą szkodzić skórze i powodować reakcje alergiczne. Nasze tkaniny specjalistyczne są wolne od, np. pestycydów, formaldehydu i chlorofenoli.

Tkaniny zaciemniające w naszej ofercie występują w kilkudziesięciu odcieniach. Warto pamiętać, że również te jasne, np. białe, zatrzymują promienie świetlne. Kolor nie wpływa na ich funkcjonalność. Barwę zasłon można dopasować do ścian, podłogi lub mebli. Dobór dominujących odcieni wpływa na nastrój panujący w pomieszczeniu. Jeżeli chcą Państwo stworzyć atmosferę wyciszenia, najlepiej sprawdzi się kolor biały, niebieski lub pastelowy. Zielony doda pozytywnej energii. Takimi zasłonami można także dodać pomieszczeniu elegancji. Polecamy na przykład tkaninę Blackout w kolorze czerwonym.

Tkanina zaciemniająca ma tak wiele funkcjonalności, że jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w biurze i innych pomieszczeniach firmowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wysyłamy darmowe próbki materiałów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy klientów z całego świata!