• Tkaniny zaciemniające balckout green457

Tkanina Blackout Color: Green 475

Tkanina zaciemniająca blackout jest dostępna w szerokości : 300 cm

Cechy produktu :

  • bardzo dobre zaciemnienie pomieszczeń
  • wyciszenie
  • bariera termiczna
  • miękkie i miłe w dotyku

Idealny do sypialni i do stylowych wnętrz. Tkaniny specjalistyczne Blackout nadają się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.

Dodatkową zaletą tkanin BLACKOUT jest fakt, że są one miłe i miękkie w dotyku. Dzięki temu naturalnie prezentują się jako zasłony lub rolety okienne.

Pozwalają one na bardzo dobre zaciemnienie pomieszczenia, ponieważ mają trzy warstwy. Dzięki temu możemy doskonale wypocząć nie tylko w nocy ale również w dowolnej wolnej chwili w trakcie dnia. Jako tkanina specjalistyczna stosowane są również do zaciemniania pomieszczeń takich jak sale projekcyjne itp.

Zobacz inne kolory tkaniny blackout.

Jak udekorować okno? – Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout

 Tkaniny zaciemniające na zasłony mogą stanowić bardzo ciekawy element dekoracji okna. Nie tylko w domu, ale także w biurze lub firmie. Oprócz dobrej prezentacji są funkcjonalne, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Tkaniny blackout i dimout to tkaniny zaciemniające spełniające najwyższe wymagania klientów. Pochłaniają dużo światła, dźwięki z otoczenia, tworzą barierę termiczną. Tkaniny zaciemniające to lek na niespokojny sen i uporczywe słońce. Ich wielką zaletą jest też trudnopalność potwierdzona atestem. Tkaniny zaciemniające składają się z włókien, które w wysokiej temperaturze zaczynają się topić zamiast palić.  Posiadają również odpowiednie certyfikaty OEKO-TEX, gwarantujące bezpieczeństwo.

Jak udekorować okno? W zależności od tego ile trzeba wyeliminować światła, czy jest to przestrzeń firmowa, publiczna lub prywatna, tkaniny zaciemniające w formie zasłon można powiesić na różne sposoby. W niektórych pomieszczeniach zasłony będą wyglądać dobrze, zwisając luźno. Gdzie indziej warto je związać, zmarszczyć albo urozmaicić dodatkami.

Tkaniny Blackout i Dimout

Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout są funkcjonalne a przy tym dobrze się prezentują. Aby stłumić światło w całym pokoju, trzeba umieścić tkaninę zaciemniającą na pełnej szerokości i wysokości okna. Tkaninę specjalistyczną można powiesić w niezmienionej postaci. Jest to najprostsza metoda. Jednak, jeśli pragną Państwo, by wyglądała ona atrakcyjnie i poprawiała wystrój pomieszczenia, lepiej zaopatrzyć się w jej większą ilość tkaniny zaciemniającej i ładnie ją upiąć. Upinanie polega na nakładaniu na siebie małych części materiału i spinania lub zszywania w równych odstępach.

Tkaniny zaciemniające mogą być bardzo interesującym elementem wyposażenia domu lub mieszkania. Dom to miejsce gdzie można użyć własnej fantazji i całkowicie zmienić formę zasłon. Pierwszy, najłatwiejszy sposób to związanie materiału przy jego końcu. Taki pęk nada pomieszczeniu swobodnej i przytulnej atmosfery. Inną metodą na codzienny wygląd jest ozdobienie zasłon przedmiotami z własnej szafy albo komody. Materiał można spiąć paskiem od spodni, naszyjnikiem, koralikami, związać krawatem lub zwykłą gumką do włosów. Istnieją także przedmioty ściśle przeznaczone do tego typu modyfikacji. Tkaniny Blackout i Dimout będą dobrze współgrały z różnego typu ozdobnymi sznurkami, drewnianymi kółkami oraz tasiemkami. Proszę pamiętać, że wieszając zasłony w kuchni, narażane są one na różne czynniki. Trudnopalność i odporność na zagniecenia to wyróżniające cechy tkanin zaciemniających.

Jak udekorować okno?

Zasłony zaciemniające niekoniecznie muszą pokrywać całe okno. Ciekawym zabiegiem jest przyciemnienie tylko jego części. Asymetria to jeden z trendów obecnej mody. Czy wiedzą Państwo, że nasze tkaniny Blackout posiadają aż 29 kolorów? Kolor zasłon potrafi wpłynąć na wystrój całego pokoju i nasze samopoczucie. Kiedy okno i pomieszczenie jest małe, warto operować jasnymi odcieniami beżu, szarości lub bielą. Przy większych powierzchniach sprawdzi się zieleń, czerwień i fiolet.

Dekorowanie okna może przerodzić się w twórcze zajęcie. Jeśli mają Państwo dylemat z wyborem tkaniny lub koloru to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią wyślemy darmowe próbki. Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout są wielofunkcyjne i uniwersalne. Jako tkaniny specjalistyczne używane są w hotelach, teatrach, spa, pracowniach fotograficznych itp. Doskonale sprawdzą się również w użytku codziennym, ponieważ zaciemnianie, wyciszanie, utrzymywanie temperatury, ochrona przed ogniem to cechy gwarantujące komfort w każdym domu.