• Tkaniny zaciemniające balckout grey38

Tkanina Blackout – Color: Grey 38

Tkaniny zaciemniające Blackout są dostępne w szerokościach: 150 cm

Cechy produktu :

  • bardzo dobre zaciemnienie pomieszczeń
  • wyciszenie
  • bariera termiczna
  • miękkie i miłe w dotyku

Tkaniny blackout są idealne do sypialni i do stylowych wnętrz. Do niedawna tkaniny specjalistyczne Blackout były zarezerwowane tylko dla najlepszych hoteli, teraz możesz je mieć u siebie w domu.

Dodatkową zaletą tkanin BLACKOUT jest fakt, że są one miłe i miękkie w dotyku. Dzięki temu naturalnie prezentują się jako zasłony lub rolety okienne.

Tkaniny te pozwalają na bardzo dobre zaciemnienie pomieszczenia, ponieważ składają się z trzech specjalnych warstw. Dzięki temu możemy doskonale wypocząć nie tylko w nocy, ale również w dowolnej wolnej chwili w trakcie dnia. Jako tkanina specjalistyczna stosowane są również do zaciemniania pomieszczeń takich jak sale projekcyjne itp.

Zobacz też inne kolory tkaniny blackout

Jakie zasłony do salonu, a jakie do sypialni? – Tkaniny zaciemniające Blackout

Tkaniny zaciemniające są doskonałym przykładem jak nowoczesne technologie szybko trafiają do naszych domów podnosząc komfort życia. Zasłony wykonane z tkaniny specjalistycznej, mogą spełniać kilka bardzo ważnych funkcji w naszym mieszkaniu. Rozważymy to na przykładzie salonu i sypialni.

Salon to miejsce, w którym zazwyczaj spędza się czas z rodziną i znajomymi, robi imprezy, puszcza filmy oraz muzykę. Najbardziej reprezentatywny pokój powinien być zadbany, ciekawie urządzony i przytulny. Stworzenie ciekawego i funkcjonalnego wystroju nie jest wbrew pozorom takie proste. Klimat salonu tworzą nie tylko meble i dodatki. Projektując wystrój salonu myślimy nie tylko o walorach estetycznych, ale również o jego funkcjonalności.

 W odróżnieniu od salonu, sypialnia jest pomieszczeniem, w którym z reguły ma panować spokój i cisza. Wszystkie elementy wystroju powinny być delikatne, kojarzyć się z dobrym snem oraz miejscem, gdzie można zapomnieć o problemach codziennego życia. Świeczki, przytłumione światło, żywe kwiaty, grubo utkany koc, miękka pościel, to sprawdzone produkty tworzące dobry nastrój.

 Tkaniny zaciemniające użyte do dekoracji lub w formie zasłon są najlepszym rozwiązaniem zarówno w salonie jak i w sypialni. Zasłony z tkaniny technicznej. Można odsłaniać rano, by wypełnić pomieszczenie promieniami słońca, a w nocy zasuwać, by maksymalnie odizolować się od otoczenia.

 W ofercie posiadamy oba rodzaje zaciemniających tkanin technicznych. Materiały te mają ze sobą dużo wspólnych cech. Lecz ze względu na swe właściwości niektóre bardziej nadają się do sypialni, a inne do salonu. Tkaniny Blackout i Dimout Różnią się od siebie właściwościami. Blackout to tkanina mocno zaciemniająca pomieszczenia. Dimout to również tkanina zaciemniająca jednak częściowo przepuszcza ona światło słoneczne.

Dodatkowe zalety tkaniny zaciemniającej Blackout

 Tkanina zaciemniająca Blackout jest idealna do sypialni. Gwarantuje kompletną ciemność. Poranne słońce czy też oświetlenie uliczne, nie będą już przeszkadzać Państwu w trakcie snu. Ponadto tkaniny specjalistyczne mają właściwości izolacyjne. Odcinają częściowo dopływ dźwięków z otoczenia. Pozwalają również utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniu. W zimie zapobiegają wychładzaniu pokoju, przez co mogą Państwo zaoszczędzić na ogrzewaniu. W upalne dni chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się sypialni. Zastosowanie tkanin zaciemniających w sypialni gwarantuje długi i niczym nieprzerwany sen, który pozwala na pełną regenerację organizmu i utrwalenie najważniejszych informacji z poprzedniego dnia. Tkaniny Blackout występują również w wersji trudnopalnej. W wysokiej temperaturze nie pochłania ich ogień. Tkaniny trudnopalne to element wystroju podnoszący znacznie bezpieczeństwo mieszkańców.

Tkanina Dimout przepuszcza więcej światła, więc dobrze sprawdzi się w salonie. Ograniczy promienie słońca, ale nie spowoduje całkowitego zaciemnienia. Dzięki zastosowaniu zasłon z tkaniny Dimout znacznie poprawi się komfort popołudniowych seansów filmowych lub maratonów gier. Dodatkowo tkanina zaciemniająca typu Dimout, podobnie jak tkanina Blackout, wyciszy pokój i pomoże zachować stałą temperaturę.

Tkaniny zaciemniające mają nieskończoną ilość zastosowań ograniczonych jedynie Państwa wyobraźnią. Jednocześnie to dobra inwestycja, ponieważ oba wymienione rodzaje tkanin są wyjątkowo trwałe i starczą na wiele lat. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Wyślemy darmowe próbki.