• Tkaniny zaciemniające pfp10

Tkanina zaciemniająca Blackout – Color : White PFP 10

Tkanina zaciemniająca blackout White PFP10 jest dostępna w szerokościach : 150 cm

Cechy produktu :

  • bardzo dobre zaciemnienie pomieszczeń
  • wyciszenie
  • bariera termiczna
  • miękkie i miłe w dotyku

Tkanina zaciemniająca – Zastosowania

Tkaniny blackout są idealne do sypialni i stylowych wnętrz wymagających zaciemnienia. Do niedawna tkaniny specjalistyczne Blackout były zarezerwowane tylko dla najlepszych hoteli, teraz możesz je mieć u siebie w domu. Właściwości tkanin blackout są nieocenione, ponieważ pozwalają one na bardzo dobre zaciemnienie pomieszczenia. Oryginalna tkanina Blackout składa się z trzech specjalnych warstw. Wewnętrzna warstwa jest czarna i zatrzymuje promienie światła. Dzięki temu możemy doskonale wypocząć nie tylko w nocy, ale również w dowolnej wolnej chwili w trakcie dnia. Dodatkową zaletą tkanin BLACKOUT jest fakt, że są one miłe i miękkie w dotyku. Dzięki temu naturalnie prezentują się jako zasłony lub rolety okienne. Jako tkanina specjalistyczna stosowane są również do zaciemniania pomieszczeń takich jak sale projekcyjne, wykładowe, konferencyjne. Używa się ich również do wyciszania i tworzenia barier termicznych.

Zobacz też inne kolory tkaniny zaciemniające blackout

Tkanina zaciemniająca doskonale sprawdza się w sali weselnej.

Tkanina zaciemniająca to standardowe wyposażenie sal bankietowych. Wesela, śluby i inne uroczystości to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Duża impreza dla rodziny i przyjaciół wymaga bardzo wielu przygotowań. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że klienci wynajmujący salę porównują nie tylko ceny, ale również jej wyposażenie i maja wymagania co do jego jakości. To właśnie wystrój sali weselnej oraz jej wyposażenie, tworzą pozytywną atmosferę, muszą być eleganckie i jednocześnie nienachalne. Ślubne elementy dekoracyjne występują zazwyczaj w kolorach kojarzących się ze spokojem, czystością uczucia, miłością i namiętnością. Duży wybór kolorów tkanin blackout zaspokoi potrzeby każdego pomieszczenia. Tkanina zaciemniająca użyta w formie zasłon to bardzo funkcjonalny element wystroju wnętrza.

Tkaniny Blackout i Dimout, dostępne w naszej ofercie, to produkty najwyższej jakości. Są miłe w dotyku i co bardzo ważne nie gniotą się. Tkaniny zaciemniające są złożone z warstw, a dodatkowo mają specjalną strukturę włókien. Dzięki dodatkowej warstwie wewnętrznej posiadają unikalne właściwości zaciemniające. Niektóre z nich występują nawet w wersji z atestem trudnopalności.

Estetyka i nastrój – tkaniny zaciemniające.

Tkaniny zaciemniające, pomimo swoich technicznych właściwości, wyglądają estetycznie i elegancko. Dekoracje wykonane z tych tkanin mają wiele zastosowań. Ze względu na cechy tkaniny najczęściej używa się jej do przesłaniania okien. Dodatkowo tkaniny zaciemniające mogą być podwieszany przy suficie lub dzielić pomieszczenie na określone strefy. Blackout i Dimout to tkaniny, które zatrzymują dopływ promieni świetlnych do pomieszczenia. Umieszczenie tego typu zasłon w oknach zapewnia gościom dużo prywatności. Przypadkowi przechodnie lub pracownicy nie będą mogli zajrzeć przez okna Sali bankietowej. Posiadanie tkanin zaciemniających to duży komfort.

Bezpieczeństwo gości weselnych – tkaniny trudnopalne.

Tkaniny trudnopalne to obowiązkowe elementy miejsc, w których przebywa dużo osób. Trudnopalność tkanin zaciemniających wpływa, na bezpieczeństwo gości. Tkaniny Blackout z atestem trudnopalności w wysokiej temperaturze zachowują się inaczej niż pozostałe materiały. Ich włókna roztapiają się zamiast płonąć.

Tkaniny zaciemniające w Sali bankietowej spełniają dodatkowe funkcje.

Wesela i imprezy nie odbędą się bez muzyki, ale akustyka dużych pomieszczeń nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Tkaniny zaciemniające Blackout i Dimout spełniają dwie dodatkowe funkcje, które doceni każdy właściciel sali bankietowej. Dzięki swej dużej gramaturze blokują one uciekające ciepło lub zimno tworząc barierę termiczną. Wystarczy zasłonić otwarte okno lub drzwi. Dodatkowo tkanina zaciemniająca posiada również właściwości akustyczne i może być stosowana do wyciszania pogłosu w dużych pomieszczeniach.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielmy Państwu wszelkiej potrzebnej pomocy w doborze materiałów. Wyślemy darmowe próbki. Szybko zrealizujemy zamówienie. Zadzwoń lub napisz teraz!